O FIRMIE

balonik 1

Biuro podróży „Paulina” istnieje od czerwca 1991 roku. Współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi touroperatorami. Naszą specjalnością jest organizowanie niepowtarzalnych wycieczek dla firm, instytucji, zakładów pracy oraz innych grup zorganizowanych.

Atutem wycieczek jest wysoka jakość świadczonych usług przy zachowaniu przystępnych cen. Oprócz wycieczek dla zakładów pracy organizujemy także wycieczki szkolne,

  dzięki którym nasi młodzi klienci mogą rozwijać swoje zainteresowania, świetnie się przy tym bawiąc. Programy imprez przygotowujemy tak, aby dostosować je do szczegółowych i indywidualnych życzeń klientów. Zwracamy zawsze dużą uwagę na profesjonalną organizację imprezy od początku, do końca, co oznacza, że w każdym etapie organizacji czuwamy nad jej sprawnym przebiegiem i bierzemy odpowiedzialność za całość wykonania.

Ponadto prowadzimy sprzedaż biletów lotniczych. Od samego początku wprowadzenia obowiązku wizowego do Rosji i na Białoruś, zajmujemy się pośrednictwem wizowym dla osób wyjeżdżających do tych krajów.
Licząc na wzajemną satysfakcję z naszej ewentualnej współpracy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.